Odnośniki
Banery
Kalendarium
Pn | Wt | Śr | Czw | Pt | Sob | Nd |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 |
Najbliższe wydarzenia
Przejdź do: www.serock.pl
Treść strony
Jednostkami pomocniczymi gminy są sołectwa oraz osiedla utworzone w drodze uchwał Rady Miejskiej. Na terenie gminy Serock znajduje się 28 sołectw oraz 1 osiedle. Poniżej przedstawiamy wykaz jednostek pomocniczych gminy oraz ich organów na lata 2019 - 2023:
Lp. | NAZWA SOŁECTWA | SOŁTYS | RADA SOŁECKA | STATUT SOŁECTWA |
1. | Bolesławowo | Marek Suska |
Marek Suska Bożena Suska Marcin Suska Tomasz Buratowski |
|
2. | Borowa Góra | Krzysztof Witkowski tel. 0-510-126-456 |
Krzysztof Witkowski Joanna Nałęcz Stanisława Wroniak Grzegorz Lesiuk Jan Stachel |
Uchwała Nr 707/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
3. | Cupel | Anna Lewalska tel. 0-797-246-696 |
Mariusz Podgórski Aleksandra Stańczak Jolanta Paszko Sebastian Adamski |
Uchwała Nr 708/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r.. |
4. | Dębe | Wiesław Winnicki tel. 0-604-234-865 |
Wiesław Winnicki Jagoda Wnęk Zbigniew Fryś Andrzej Zakolski Marcin Więcki |
Uchwała Nr 709/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
5. | Dębinki | Magdalena Nieckarz-Abram tel. 0-512-630-591 |
Magdalena Nieckarz-Abram Izabela Lubińska Elżbieta Makowska Henryk Pisinski |
Uchwała Nr 710/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
6. | Dosin | Jarosław Nowakowski tel. 0-698-463-034 |
Jarosław Nowakowski Katarzyna Suska Mariola Kościesza Renata Wróbel Sebastian Wal |
Uchwała Nr 711/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
7. | Gąsiorowo | Wiesław Żmijewski |
Wiesław Żmijewski Małgorzata Topczewska Jerzy Mieciek Krzysztof Brejnakowski |
Uchwała Nr 712/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
8. | Guty | Elżbieta Bodio tel. 0-725-119-697 |
Elżbieta Bodio Przemysław Chmielewski Ewa Kacprzycka Agnieszka Pietrzak |
Uchwała Nr 713/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
9. | Izbica | Iwona Kolon-Pierzchała tel. 0-609-433-958 |
Iwona Kolon- Pierzchała |
|
10. | Jachranka | Aneta Rogucka tel. 0-604-612-857 |
Aneta Rogucka Krzysztof Cieśliński Dorota Goszczyńska Ewa Michlewicz Krzysztof Kopeć |
Uchwała Nr 715/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
11. | Jadwisin | Jarosław Pielach tel. 0-609-467-544 |
Jarosław Pielach Ewa Zając Danuta Kochanowska Andrzej Dąbkowski Dariusz Brzeziński |
Uchwała Nr 716/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
12. | Kania Nowa | Teresa Wierzbicka tel. 0-697-334-474 |
Teresa Wierzbicka Agnieszka Żak Barbara Klimczak Katarzyna Klara Stanisław Wierzbicki |
Uchwała Nr 717/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
13. | Kania Polska | Bogusława Żaczkiewicz tel. 0-502-519-950 |
Bogusława Żaczkiewicz Urszula Grzybowska Teresa Sochan Waldemar Łapiński Bogusław Sochan |
Uchwała Nr 718/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
14. | Karolino | Zofia Łaniewska tel. 500-520-964 |
Zofia Łaniewska |
|
15. | Ludwinowo Dębskie | Kamil Koper tel.0-660-424-176 |
Kamil Koper Ewa Stolc Jan Gołębiewski Robert Gołębiewski Mariusz Maciakiewicz |
Uchwała Nr 720/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
16. | Ludwinowo Zegrzyńskie | Waldemar Nalewajek tel. 0-608-766-592 |
Waldemar Nalewajek |
|
17. | Łacha | Ryszard Kacperski tel. 0-514-144-262 |
Ryszard Kacperski Iwona Menc Marcin Zwoliński Paweł Żbikowski Damian Wrona |
Uchwała Nr 722/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
18. | Marynino | Elżbieta Kacperska tel. 0-514-659-237 |
Elżbieta Kacperska Dariusz Makówka Ewa Gryc Edyta Drzewiecka |
Uchwała Nr 723/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
19. | Nowa Wieś |
Marzena Sikorska |
Marzena Sikorska Jadwiga Stradomska Barbara Osowska Donata Podgórska |
Uchwała Nr 724/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
20. | Skubianka | Marek Biliński tel. 0-602-862-987 |
Marek Biliński Justyna Kaźmierczak Witold Płochocki Małgorzata Gągolewska Wojciech Grączewski |
Uchwała Nr 725/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
21. | Stanisławowo | Anna Romanowska tel. 0-724-148-959 |
Anna Romanowska Małgorzata Skrzydlak Kamil Suska Beata Pielach |
Uchwała Nr 726/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
22. | Stasi Las | Józef Lutomirski tel. 0-696-117-953 |
Józef Lutomirski Kazimierz Jankowski Tomasz Szczepański Marek Piórkowski Leszek Skośkiewicz |
Uchwała Nr 727/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
23. |
Szadki |
Wiesława Bella tel. 22 768 12 28 |
Wiesława Bella Dorota Szczęsna Danuta Jeziórska Magdalena Sujkowska |
Uchwała Nr 730/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
24. | Święcienica |
Michał Mirecki |
Michał Mirecki Karolina Przybysz Wioleta Łapińska- Mirecka Paulina Kalinowska |
Uchwała Nr 728/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
25. | Wierzbica | Maria Chmielewska tel. 0-508-170-948 |
Maria Chmielewska Elżbieta Sowińska Barbara Klos Bogumiła Jaworska |
|
26. | Wola Smolana | Teresa Srebnik tel. 0-516-623-734 |
Teresa Srebnik Izabela Olejnik Antoni Gościcki Marian Malinowski |
Uchwała Nr 731/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
27. | Zabłocie | Marzena Derlacz tel. 0-605-171-231 |
Marzena Derlacz Barbara Śmietańska Izabela Goliszewska Mirosław Kowalewski |
Uchwała Nr 732/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
28. | Zalesie Borowe | Jerzy Kozarzewski tel. 0-501-718-844 |
Jerzy Kozarzewski Katarzyna Malinowska Agata Świerczyńska Andrzej Zasoński |
Uchwała Nr 733/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r. |
Osiedle Zegrze:
Przewodnicząca Rady Osiedla Zegrze Aneta Osiwała- Gumińska- tel. 0-572-782-702
Przewodniczący Zarządu Osiedla Zegrze Mariusz Kusiak
statut osiedla Zegrze - Uchwała Nr 734/LXVIII/2023 z dnia 31.05.2023r.
Metryka
- opublikował: Dominika Sęczykdata publikacji: 2012-04-03 15:47
- zmodyfikował: Bożena Kaczmarczykostatnia modyfikacja: 2023-09-28 15:48