Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miasta i Gminy w Serocku

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Dziennik Ustaw
  • Monitor Polski

Kalendarium

«maj 2022»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.serock.pl

Treść strony

Dyżury radnych Rady Miejskiej w Serocku

Radny Marek Biliński
kontakt telefoniczny: 0-602-862-987
e-mail: m.bilinski@serock.pl
 
Radny Krzysztof  Bońkowski
kontakt telefoniczny: 0-533-266-200
e-mail:  kbonkowski@serock.pl
 
Radny Sławomir Czerwiński
kontakt telefoniczny: 0-793-722-994
e-mail: s.czerwinski@serock.pl
 
Radna Bożena Kalinowska
kontakt telefoniczny: 0-533-721-945
e-mail: b.kalinowska@serock.pl
 
Radna Teresa Krzyczkowska
kontakt telefoniczny: 0-602-784-727
e-mail: t.krzyczkowska@serock.pl
 
Radna Gabriela Książyk
kontakt telefoniczny: 0-509-201-790
e-mail: g.ksiazyk@serock.pl

Radny Józef Lutomirski
kontakt telefoniczny:   0-696-117-953
e-mail: j.lutomirski@serock.pl
 
Radna Agnieszka Oktaba
kontakt telefoniczny: 0-502-443-663
e-mail: a.oktaba@serock.pl
 
Radny Sławomir Osiwała
kontakt telefoniczny: 0-516-095-566
e-mail: s.osiwala@serock.pl
 
Radny Jarosław Pielach
kontakt telefoniczny: 0-609-467-544
e-mail:  j.pielach@serock.pl
 
Radna Aneta Rogucka
kontakt telefoniczny: 0-604-612-857
e-mail: a.rogucka@serock.pl
 
Radny Mariusz Rosiński
kontakt telefoniczny: 0-798-894-440
e-mail: m.rosinski@serock.pl
 
Radny Włodzimierz Skośkiewicz
kontakt telefoniczny: 0-509-472-315
e-mail: w.skoskiewicz@serock.pl
 
Radny Wiesław Winnicki
kontakt telefoniczny: 0-604-234-865
e-mail: w.winnicki@serock.pl
 
Radny Krzysztof Zakolski
kontakt telefoniczny: 0-603-935-646
e-mail: k.zakolski@serock.pl   

 

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 26218
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-02-14 11:51:38