Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miasta i Gminy w Serocku

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Dziennik Ustaw
  • Monitor Polski

Kalendarium

«maj 2020»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.serock.pl

Treść strony

Jednostkami pomocniczymi gminy są sołectwa oraz osiedla utworzone w drodze uchwał Rady Miejskiej. Na terenie gminy Serock znajduje się 28 sołectw oraz 1 osiedle. Poniżej przedstawiamy wykaz jednostek pomocniczych gminy oraz ich organów na lata 2019 - 2023:

 

Lp. NAZWA SOŁECTWA                  SOŁTYS  RADA SOŁECKA STATUT SOŁECTWA
      1.   Bolesławowo   Marek Suska
 
Marek Suska
Bożena Suska
Marcin Suska
Tomasz Buratowski

Uchwała Nr 570/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r.

      2.  Borowa Góra  Krzysztof Witkowski
tel. 0-510-126-456
 
Krzysztof Witkowski
Joanna Nałęcz
Stanisława Wroniak
Grzegorz Lesiuk
Jan Stachel
Uchwała Nr 571/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r. 
      3.  Cupel Anna Lewalska
tel. 0-797-246-696
Mariusz Podgórski
Aleksandra Stańczak
Jolanta Paszko
Sebastian Adamski
Uchwała Nr 572/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r
        4.  Dębe  Wiesław Winnicki
tel. 0-604-234-865
      
 
Wiesław Winnicki
Jagoda Wnęk
Zbigniew Fryś
Andrzej Zakolski
Marcin Więcki

 
Uchwała Nr 573/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r. 
       5.  Dębinki Magdalena Nieckarz-Abram
tel. 0-512-630-591
Magdalena Nieckarz-Abram
Izabela Lubińska
Elżbieta Makowska
Henryk Pisinski
Uchwała Nr 574/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r.
       6.  Dosin Jarosław Nowakowski
tel. 0-698-463-034
 
Jarosław Nowakowski
Katarzyna Suska
Mariola Kościesza
Renata Wróbel
Sebastian Wal
Uchwała Nr 575/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r. 
      7.  Gąsiorowo  Wiesław Żmijewski

      
 
Wiesław Żmijewski
Małgorzata Topczewska
Jerzy Mieciek
Krzysztof Brejnakowski
Uchwała Nr 576/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r.
      8.  Guty  Elżbieta Bodio
 tel. 0-725-119-697
Elżbieta Bodio
Przemysław Chmielewski
Ewa Kacprzycka
Agnieszka Pietrzak

 
Uchwała Nr 577/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r. 
       9.  Izbica  Iwona Kolon-Pierzchała
 tel. 0-609-433-958

Iwona Kolon- Pierzchała
Edyta Tomczyk
Maria Jezierska
Aneta Małkiewicz
Marcin Ukleja

Uchwała Nr 578/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r. 

     10.  Jachranka Aneta Rogucka
tel. 0-604-612-857
Aneta Rogucka
Krzysztof Cieśliński
Dorota Goszczyńska
Ewa Michlewicz
Krzysztof Kopeć
Uchwała Nr 579/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r. 
    11.  Jadwisin Jarosław Pielach
tel. 0-609-467-544
Jarosław Pielach
Ewa Zając
Danuta Kochanowska
Andrzej Dąbkowski
Dariusz Brzeziński
Uchwała Nr 580/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r. 
    12.  Kania Nowa  Teresa Wierzbicka
tel. 0-697-334-474
Teresa Wierzbicka
Agnieszka Żak
Barbara Klimczak
Katarzyna Klara
Stanisław Wierzbicki
Uchwała Nr 581/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r. 
   13.  Kania Polska Bogusława Żaczkiewicz
 tel. 0-502-519-950
    
 
Bogusława Żaczkiewicz
Urszula Grzybowska
Teresa Sochan
Waldemar Łapiński
Bogusław Sochan

 
Uchwała Nr 582/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r. 
   14.  Karolino  Zofia Łaniewska
tel. 500-520-964

Zofia Łaniewska
Marzanna Kacperska
Ewa Sierpińska
Daniel Drwęcki
Mariusz Bodzon

Uchwała Nr 583/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r. 

    15.  Ludwinowo Dębskie Jan Gołębiewski
tel. 0-501-492-000
Jan Gołębiewski
Ewa Stolc
Kamil Koper
Robert Gołębiewski
Mariusz Maciakiewicz

 
Uchwała Nr 584/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r.
     16.  Ludwinowo Zegrzyńskie Waldemar Nalewajek
tel. 0-608-766-592

Waldemar Nalewajek
Marek Kuciński
Robert Nalewajek
Krzysztof Sokołowski
Konrad Gołębiewski

Uchwała Nr 585/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r. 

      17.  Łacha  Ryszard Kacperski
tel. 0-514-144-262
Ryszard Kacperski
Iwona Menc
Marcin Zwoliński
Paweł Żbikowski
Damian Wrona
Uchwała Nr 586/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r. 
      18.  Marynino Elżbieta Kacperska
tel. 0-514-659-237
Elżbieta Kacperska
Dariusz Makówka
Ewa Gryc
Edyta Drzewiecka
Uchwała Nr 587/LXIV/10  z dnia 08.11.2010r. 
     19.  Nowa Wieś

 Marzena Sikorska
tel. 0-501-285-144

Marzena Sikorska
Jadwiga Stradomska
Barbara Osowska
Donata Podgórska
Uchwała Nr 588/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r.
     20. Skubianka  Marek Biliński
 tel. 0-602-862-987
     
 
Marek Biliński
Justyna Kaźmierczak
Witold Płochocki
Małgorzata Gągolewska
Wojciech Grączewski
Uchwała Nr 589/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r. 
     21.  Stanisławowo  Anna Romanowska
tel. 0-724-148-959
Anna Romanowska
Małgorzata Skrzydlak
Kamil Suska
Beata Pielach
Uchwała Nr 590/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r.
    22.  Stasi Las  Józef Lutomirski
tel. 0-696-117-953
 
Józef Lutomirski
Kazimierz Jankowski
Tomasz Szczepański
Marek Piórkowski
Leszek Skośkiewicz
Uchwała Nr 591/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r.
   23.

 Szadki
 Wola Kiełpińska

 Wiesława Bella
tel. 22 768 12 28
Wiesława Bella
Dorota Szczęsna
Danuta Jeziórska
Magdalena Sujkowska
Uchwała Nr 592/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r.
   24.  Święcienica

 Michał Mirecki
tel. 0-793-099-693

Michał Mirecki
Karolina Przybysz
Wioleta Łapińska- Mirecka
Paulina Kalinowska
Uchwała Nr 593/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r.
   25.  Wierzbica  Maria Chmielewska
tel. 0-508-170-948
Maria Chmielewska
Elżbieta Sowińska
Barbara Klos
Bogumiła Jaworska

Uchwała Nr 594/LXIV/2010 z dnia 08.11.2010r.

   26.  Wola Smolana   Teresa Srebnik
tel. 0-516-623-734
Teresa Srebnik
Izabela Olejnik
Antoni Gościcki
Marian Malinowski
Uchwała Nr 595/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r.
   27.  Zabłocie  Marzena Derlacz
tel. 0-605-171-231
Marzena Derlacz
Barbara Śmietańska
Izabela Goliszewska
Mirosław Kowalewski
Uchwała Nr 596/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r. 
  28.  Zalesie Borowe  Jerzy Kozarzewski
tel. 0-501-718-844
 
Jerzy Kozarzewski
Katarzyna Malinowska
Agata Świerczyńska
Andrzej Zasoński

 
Uchwała Nr 597/LXIV/10 z dnia 08.11.2010r. 

Osiedle Zegrze:

Przewodnicząca Rady Osiedla Zegrze Aneta Osiwała- Gumińska- tel. 0-572-782-702
Przewodniczący Zarządu Osiedla Zegrze Mariusz Kusiak

 

 

 


 

Metryka

  • opublikował: Dominika Sęczyk
    data publikacji: 2012-04-03 15:47
  • zmodyfikował: a.bilińska
    ostatnia modyfikacja: 2021-01-11 13:56

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 30381
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-01-11 13:56:09